Linky na Ústřední hřbitov v Brně budou posíleny

ilustrační foto

BRNO – Vzhledem k očekávané zvýšené poptávce po přepravě k areálu Ústředního hřbitova bude ve dnech 31. října až 2. listopadu posílena doprava následujícím způsobem:

Ve středu 28. října bude zvýšení kapacity do oblasti Ústředního hřbitova řešeno nasazením kapacitnějších tramvají na lince 2;
V sobotu 31. října a v neděli 1. listopadu  bude změna vypravených typů vozidel kromě linky 2 také na lince 6 a zvýšení kapacity bude realizováno navíc zkrácením intervalů mezi spoji linky 2 v době od 8 do 18 hodin;
V pondělí 2. listopadu  za předpokladu obnovení platnosti jízdního řádu pro pracovní dny přibližně od 9 do 18 hodin budou spoje linky 5, které jsou za běžného provozu vedeny pouze do smyčky Mendlovo náměstí, prodlouženy do zastávky Celní a dále po trase linky 2 do Modřic.
S ohledem na aktuální situaci kolem epidemie COVID-19 může dojít ke změnám.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Sice jsou výlety do přírody povoleny, ale i tak v nastávajících dnech i během nastávajících Dušiček co nejvíce zůstávejte doma a nejezděte ani autem ani veřejnou dopravou. Dopřejme sobě i zdravotníkům týden na vydechnutí, ať se počet nově nakažených podaří omezit. Návštěvy hřbitovů lze přece posunout o týden či dva.