Adolescenti v Přerově zabíjeli nudu sebevražedným způsobem

PŘEROV – Projíždějící řidička upozornila Městskou policii v Přerově na velmi nebezpečné počínání čtyř adolescentů. Ti si krátili čas velice nebezpečným způsobem. Na frekventovaném příjezdu do města přebíhali silnici takovým způsobem, že si uprostřed nejprve lehli a teprve pak pokračovali dál.

Čtyři adolescenti se včera v Přerově nejspíše velmi nudili. Za soumraku totiž na velmi frekventovaném příjezdu do města přebíhali silnici tak, že si uprostřed nejprve lehli a teprve pak pokračovali dál. Na jejich nebezpečné jednání upozornila přerovské strážníky projíždějící řidička. Ti na inkriminovaném místě skutečně zastihli čtyři adolescenty. Ti popřeli, že by si na cestu cíleně lehali, protože na ní dle jejich slov dělali stojky. „Takže lehnutí bylo podle nich neúmyslné. Strážníci klub sebevrahů okamžitě rozpustili a předali rodičům,“ uvedl mluvčí Městské policie Přerov Miroslav Komínek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .