Občané Frenštátu mohou podávat připomínky k plánu rozvoje sociálních služeb

Ilustrační foto.

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM – Občané mohou do 8. listopadu připomínkovat plán rozvoje sociálních služeb na léta 2021 až 2024. Můžete tak učinit jak elektronicky, tak v písemné podobě.

Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb a navazujících aktivit na období let 2021 až 2024 občané naleznou na webových stránkách města. Formulář k připomínkám k plánu je možno stahovat také z určených webových stránek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Tento strategický dokument a připomínkovací formulář bude k dispozici na webových stránkách města v části věnující se sociální oblasti – komunitnímu plánování a na odboru sociálních věcí. K připomínkování budou vyzváni i registrovaní uživatelé Mobilního rozhlasu,“ dodává koordinátorka komunitního plánování Bronislava Papáková.

V plánu občané naleznou například návrh na rozvoj a udržení sítě sociálních služeb pro seniory, děti a mládež a osoby se zdravotním postižením. Město všechny připomínky projedná a případně je také navrhne na zapracování do plánu města.