Strakoničtí kriminalisté pátrají po ženě z Blatné

Ivana Aichingerová (zdroj Policie ČR)

STRAKONICKO – Strakoničtí kriminalisté aktuálně pátrají po ženě ze Strakonicka. Ta v úterý odjela svým osobním vozidlem z domova a do dnešního dne o sobě nedala zprávu. Policie se proto obrací na veřejnost a žádá o případné informace o pohybu této ženy.

Jedná se o Ivanu Aichingerovou z Blatné a naposledy byla spatřena v úterý 27. října 2020 v osm hodin ráno. „Odjela z domu osobním vozidlem tovární značky Volkswagen Tiguan, červené metalízy, registrační značky 6C38330,“ uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura. Podle informací policie má žena nedostupný mobilní telefon a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Pohřešovaná je 175 centimetrů vysoká, štíhlé postavy. Má hnědé oči a hnědočerné středně dlouhé vlasy česané na patku. Na sobě měla zimní bundu s kapucí stříbrnošedé barvy a černé tepláky s potiskem na bocích.

„Kdo by měl poznatky k jejímu pohybu, ať nás kontaktuje na kterémkoli oddělení policie nebo přímo na lince tísňového volání 158,“ dodal policejní mluvčí.

AKTUALIZACE:

Pátrání má bohužel tragický konec. „Pohřešovaná žena byla dnes dopoledne nalezena občany na Volyňsku, bez známek života,“ potvrdil Bajcura.