Přijďte se pobavit i udělat dobrou věc na Halloweenský odběr krve

Zdroj: FN Brno

BRNO – Transfuzní a tkáňové oddělení Fakultní nemocnice Brno se v pondělí 2. listopadu promění na Halloweenské prostředí s personálem v kostýmech. Nenechte si tuto akci ujít a přijďte darovat krev.

Akce se koná od 16 do 20 hodin, přičemž poslední odběr je naplánovaný na 19:30. Původně byli dárci objednávaní až do 23 hodin, ale kvůli aktuálnímu vládnímu nařízení se musel čas poupravit. I když se oddělení zatím s nedostatkem krve nepotýká, pandemie koronaviru může vše změnit.  „Chceme poděkovat stávajícím dárcům za spolupráci a oslovit nové. Na místě je také upozornit na význam a nenahraditelnost darování krve, zvláště v době pandemie, která omezuje dostupnost vhodných dárců, přičemž spotřeba krve v naší nemocnici významně neklesá,“ uvádí primářka Transfuzního a tkáňového oddělení FN Brno Hana Lejdarová. Proto pokud se chcete pobavit a udělat dobrou věc, neváhejte a objednejte se telefonicky předem na unikátní večerní odběr.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.