Mladý řidič skončil po projetí zatáčky na střeše

ŠUMPERSKO – Policisté i hasiči vyjížděli v sobotu 31. října po poledni k nehodě osobního auta, která se stala na Hrabenovském kopci na Šumpersku. Mladý řidič BMW tam v důsledku rychlé jízdy nezvládl projet bezpečně zatáčkou a skončil se svým autem na střeše v příkrém zalesněném svahu.

V sobotu 31. října po poledni vyjížděli policisté společně s hasiči na Hrabenovský kopec na Šumpersku k havárii osobního auta. S autem značky BMW tam skončil na střeše mladý řidič poté, co v klesání ve směru jízdy na Šumperk v důsledku nepřiměřené rychlosti po projetí levotočivou zatáčkou nezvládl řízení a s autem vjel do příkrého zalesněného svahu. „Havárie se naštěstí obešla bez zranění,“ upřesnila policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Nehoda však odhalila další řidičův prohřešek, a sice jeho ovlivnění alkoholem. Při dechové zkoušce nadýchal 0,4 promile. Jeho řidičák tak rovnou skončil v rukou policistů. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .