Zaměstnanci zlínské univerzity uspořádali sbírku na pomoc zdravotníkům

Ilustrační foto: UTB

ZLÍN – Tyčinky, krémy na ruce a drinky plné vitamínů. To je obsahem asi šedesáti balíčků, které pro zlínské zdravotníky připravili na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. Nachystané dárky plánují zítra předat.

Mezi zaměstnanci Ústavu marketingových komunikací se v krátkém čase podařilo vybrat 17 tisíc korun. Peníze posloužily k nákupu nejrůznějších věcí, které mají zdravotníkům zpříjemnit nelehkou směnu. Dohromady zaměstnanci připravili na šedesát balíčků. „Balíčky obsahují zdravé zázvorové shoty, energetické proteinové tyčinky a kosmetiku na ruce. Doufáme, že dodají zdravotníkům tolik potřebnou energii,“ prozradil ředitel Ústavu marketingových komunikací Josef Kocourek.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Dárky zítra v 11 hodin předají sestrám a lékařům u plicního oddělení. „Byl jsem velmi mile překvapen, jaký zájem u nás na ústavu o finanční podporu byl. Je důležité v dnešní době pomáhat a třeba i inspirovat další,“ ocenil Kocourek.

Foto: UTB