Zamilovaný pár si dal rande na hřbitově

Ilustrační foto

OLOMOUC – Strážníci v Olomouci provedli včera v nočních hodinách v souvislosti s Dušičkami kontrolu na hřbitově na ulici Dolní novosadská. Ke svému překvapení tu neobjevili žádného vandala nebo zloděje, nýbrž zamilovaný pár, který jsi tu dal dostaveníčko.

Včera v nočních hodinách provedli olomoučtí strážníci v souvislosti s probíhajícími Dušičkami kontrolu na hřbitově na ulici Dolní novosadská. „K překvapení hlídky se zde několik minut před půlnocí nacházel mladý pár, který zde měl mít dostaveníčko,“ uvedl mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle. Strážníci nicméně museli zamilované dvojici připomenout, že platí vládní nařízení zakazující volný pohyb osob v nočních hodinách. Protože rande na hřbitově se opravdu nedalo zařadit mezi výjimky nařízení, vyřešili strážníci na místě vše domluvou. Poté se mladá dvojice odebrala do svých domovů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .