Čelní srážku s kamionem řidič Octavie nepřežil

PŘEROVSKO – Včera odpoledne došlo na silnici u křižovatky mezi Kozlovicemi, Grymovem a Radslavicemi u Přerova k tragické dopravní nehodě. Třiašedesátiletý řidič Octavie jedoucí od Grymova při průjezdu zatáčkou z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se čelně srazil s kamionem. Řidič osobního auta na místě zemřel.

Včera jsme vás v tomto článku informovali o komplikacích v dopravě v souvislosti s tragickou dopravní nehodou na Přerovsku. Policie nyní zveřejnila bližší informace ohledně této nehody. Nehoda se stala včera ve 13:20 hodin na silnici u křižovatky mezi Kozlovicemi, Grymovem a Radslavicemi. Třiašedesátiletý řidič Octavie jedoucí ve směru od Grymova při průjezdu pravotočivou zatáčkou z dosud přesně nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se čelně srazil s kamionem Renault. „Při střetu řidič osobního automobilu utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Ke zranění dalších osob nedošlo,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek.  Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 110 tisíc korun. Alkohol u třiapadesátiletého řidiče kamionu policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Silnice v místě nehody byla po dobu šetření a odklízení jejích následků zcela uzavřena. Otevřena byla v 16:00 hodin.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .