Městský úřad v Českém Těšíně funguje jen dva dny v týdnu

Objednávka přes internet. Ilustrační foto.

ČESKÝ TĚŠÍN – Město musí v rámci opatření proti koronaviru redukovat své úřední hodiny, nově je otevřeno pouze dva dny v týdnu, na některé agendy je možno se objednat online.

Obyvatelé mohou nezbytné záležitosti na místním úřadě vyřídit v pondělí a ve středy, vždy od 8 hodin do 10 hodin dopoledne a od 13 hodin do 16 hodin odpoledne. Na agendy řidičů a vozidel, občanských průkazů a cestovních pasů je možno se objednávat skrz online rezervace zde.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Rezervace budou umožněny na pondělí a středu v omezených úředních hodinách. Vyřízeny budou pouze nezbytné a neodkladné záležitosti. Klienti bez předchozí rezervace budou mít jen velmi omezenou možnost vyřídit své záležitosti. Přednost budou mít vždy objednaní klienti. Prosíme, abyste zvážili nutnost návštěvy úřadu k provedení jednotlivých úkonů v tomto pro všechny náročném období,“ upřesňuje Eva Kwiczalová z města.

Nicméně podatelna bude otevřena i nadále, každý všední den od 8 hodin. V pondělí bude podatelna otevřena do 17:30 hodin, v úterý a čtvrtek do 15 hodin. Ve středu do 16:30 hodin a v pátek do 14:30 hodin.