Cesta z Frýdku-Místku do Beskyd bude v sobotu dopoledne úplně uzavřena

Foto: (wik) Silnice I/56 u Frýdlantu nad Ostravicí

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ – Dopravní situaci mezi Frýdkem–Místkem a katastry obcí Čeladná a Ostravice komplikují na silnici I/56 několik měsíců uzavírky kvůli pracím na silnici. Během soboty 7. listopadu dopoledne dojde navíc k úplnému uzavření této silnice mezi Frýdkem – Místkem a sjezdem na Čeladnou.

„Uzavírka silnice číslo I/56 mezi Frýdkem-Místkem a sjezdem na Čeladnou je nutná kvůli výměně stávajícího vzdušného vedení,“ řekla mluvčí Policie české republiky Eva Michalíková s tím, že předpokládaný čas prací a tedy i uzavření silnice je v sobotu 7. listopadu mezi 10,00 a 12,00 hodinou.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Doprava bude odkloněna během uzavírky na dvě objízdné trasy. Ve směru jízdy od Frýdku-Místku na Ostravici budou vozidla odkloněna na mimoúrovňovém křížení vpravo na silnici II/477 směrem na Bašku, kde budou pokračovat po silnici III/48425 směrem na Frýdlant nad Ostravicí, po tak zvané stará cestě.

Ve směru jízdy od Ostravice budou vozidla odkloněna na mimoúrovňovém křížení vpravo na silnici II/483 ve směru Čeladná a Frýdlant nad Ostravicí, kde následně odbočí vlevo na silnici III/48425 ve směru na Frýdlant nad Ostravicí.

Po celou dobu budou na místě uzavírky asistovat policisté. „Řidiče žádáme, aby respektovali pokyny policistů řídících provoz, dbali zvýšené opatrnosti a byli ohleduplní k ostatním účastníkům provozu,“ doplnila ještě mluvčí Eva Michalíková.