Opilci leželi u autobusové zastávky, starší z nich skončil na záchytce

Ilustrační foto

JESENICKO – Hlídka policistů včera kontrolovala dva opilce, kteří leželi u autobusové zastávky ve Vápenné na Jesenicku. Oba byli jak zákon káže, starší z nich byl na základě lékařského vyšetření převezen na záchytku do Olomouce. Muži se dopustili hned několika přestupků.

Hlídka policistů včera kontrolovala dva opilce, kteří leželi u autobusové zastávky ve Vápenné na Jesenicku. Prokázání totožnosti ukázalo že se jedná o muže ve věku 58 a 38 let. U obou provedli policisté dechové zkoušky, mladší nadýchal 2,74 promile, staršímu pak naměřili 3, 46 promile. „Starší z nich byl, na základě lékařského vyšetření, převezen do protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Jak policisté zjistili, muži popíjeli na veřejnosti alkohol, s kterým to poněkud přehnali. Nyní jsou tak oba podezřelí ze spáchání hned několika přestupků, nejenže popíjeli na veřejnosti a chovali se nevhodně, ale samozřejmě nedodržovali žádná aktuální opatření proti šíření koronaviru. Tyto přestupky budou po zadokumentování předány příslušným správním orgánům k projednání.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .