Policie hledá svědka loupežného přepadení v Přerově. Tušíte, kdo by mohl být neznámý mladík?

PŘEROV – Incident se stal v sobotu 31. října kolem 19:20 hodin na autobusovém nádraží v Přerově. Neznámí pachatelé oloupili skupinu mladých lidí. Svědkem loupeže měl být mladík, který odtud cestoval stejným autobusem, jako napadení mladí lidé.

V sobotu 31. října kolem 19:20 hodin na autobusovém nádraží v blízkosti označníku č. 22 na ulici Tovární v Přerově dosud neznámí pachatelé oloupili skupinku mladých lidí. „Dosavadním šetřením bylo zjištěno, že celý incident sledoval mladík, který stál opodál a incident měl vidět od začátku,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Když pachatelé odešli z místa pryč, měl svědek nasednout do autobusu, který odjížděl v 19:35 hodin směr Horní Nětčice, i se skupinkou napadených mladých lidí, kteří prý vystoupili dříve než on.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Mladík by policií mohl poskytnout velmi důležité informace k objasnění celého případu. Pokud by někdo věděl, o koho se jedná, ať kontaktuje policisty na lince tísňového volání 158. Současně policie žádá i mladíka, aby se se svým svědectvím přihlásil na tísňové lince. Policie nemá k dispozici žádnou fotografii či kamerový záznam.