Na hlavním průtahu Šumperkem se včera večer opět bouralo

ŠUMPERK – Dopravní nehoda se stala včera večer na hlavním průtahu Šumperkem. Mladý řidič Passatu se v křižovatce střetl s BMW. Nehoda si vyžádala tři zraněné, všichni byli převezeni do nemocnice.

Tři zranění a škoda za 200 tisíc korun, to je bilance dopravní nehody, která se stala včera ve 21:40 hodin na hlavním průtahu Šumperkem, v křižovatce ulic Jesenická a Žerotínova. Mladý řidič Passatu jedoucí ve směru od Dolních Studének chtěl odbočit vlevo na Bludov a srazil se s protijedoucím BMW, který projížděl křižovatkou v přímém směru ve směru z centra města na Dolní Studénky. „Došlo ke střetu předních částí obou vozidel, při kterém se zranili oba řidiči, ale také další cestující ve voze BMW,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Všechny zraněné přepravili záchranáři k dalšímu ošetření do nemocnice. Silnici pak uklidili hasiči.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .