Potkejte se s ohroženými druhy zvířat

JINDŘICHŮV HRADEC – Chcete vidět přes sto ohrožených druhů zvířat, dozvědět se o nich něco zajímavého a ještě si u toho užít spoustu zábavy? Vydejte se do ZOO Na Hrádečku, kde si nejen užijete rodinnou atmosféru, ale můžete se také přihlásit na večerní komentovanou prohlídky s opékáním buřtů, nebo zažít den s ošetřovatelem! 

Naleznete zde přes 100 druhů zvířat, která jsou řazena mezi ohrožené druhy živočichů a jsou chráněna úmluvou CITES. Nejsou to jen lemuři, hyeny, lvi, či pumy. Najdete tu i kolekci jedenácti druhů šípových žab, neboli pralesniček, tři druhy pštrosů, ale také nosály, mývaly, dikobrazy, nebo varany. Už jste viděli drápkaté opice? Tady jich najdete hned osm druhů!

Chcete strávit den s ošetřovatelem, nebo se zúčastnit krmení zvířat? Rádi byste si vychutnali večerní kouzlo zoo při komentované prohlídce spojené s krmením zvířat? Skvělý nápad! Díky omezené kapacitě se alespoň budete moci o zvířatech dozvědět mnohem více zajímavostí a na její závěr si můžete pod kulisou zvuků usínající a zároveň probouzející se zoo opéci buřty! ZOO Na Hrádečku najdete mezi obcemi Dolní a Horní Pěna u Jindřichova Hradce.