Řidiči, nezapomeňte na uzavírku Křížkovského ulice u výstaviště

ilustrační foto

BRNO – V ulicích Křížkovského a Zedníková proběhne rekonstrukce kanalizace a vodovodu. Práce budou zahájeny 9. listopadu, konec je plánovaný do 30. června 2021. Práce budou rozděleny do více etap.

V rámci etapy I je povolena částečná uzavírka místní komunikace ulice Křížkovského v úseku od křižovatky s ulicí Veletržní po křižovatku s ulicí Poříčí. Jedná se o pravý jízdní pruh ve směru na Hlinky. Dále bude platit úplná uzavírka místní komunikace ulice Zedníkova v úseku křižovatky s ulicí Křížkovského. Objízdná trasa ve směru na Hlinky je vedena ulicemi Křížkovského – Bauerova – Poříčí – Křížová – Mendlovo nám. – Hlinky – Křížkovského.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Spoje městské hromadné dopravy ve směru na Hlinky budou jezdit po stejné objízdné trase jako individuální doprava, tedy ulicemi Křížkovského – Bauerova – Poříčí – Křížová – Mendlovo nám. – Hlinky – Křížkovského. Podrobnosti a aktuality k provozu MHD naleznete také na webových stránkách Dopravního podniku města Brna.

Objízdná trasa modře. Zdroj: Kopeme za Brno