Hyundai se zapojuje do Ionity

Ionity. Foto: Hyundai.

NOŠOVICE – Společnost Hyundai se zapojuje do projektu Ionity, který má za cíl v celé Evropě vytvořit novou síť vysokovýkonných nabíjecích stanic pro elektromobily.

Hyundai do projektu vstoupila jakožto partner a akcionář. Podnik Ionity má k dispozici největší sítí rychlonabíjecích stanic v Evropě. Dle Hyundai se jedná o nejdůležitější sít pro rychlé nabíjení elektromobilů v Evropě.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Pro značky Hyundai a Kia je spokojenost zákazníků s jejich produkty úzce spjata s praktičností a skutečnými benefity. Investicí do podniku IONITY jsme se stali součástí jedné z nejrozsáhlejších infrastrukturních sítí pro nabíjení v Evropě,“ dodává Thomas Schemera z Hyundai.

Ionity dodává elektromobilům energii na základě Combined Charging System, díky kterému si mohou vlastníci elektromobilů nabít svůj stroj během zastávek na cestách. Navíc využívá energii z obnovitelných zdrojů.