Řidič najel na ostrůvek a skončil s autem na střeše. Policie hledá svědka

Nehoda osobního automobilu v Dobrovodské ulici v Českých Budějovicích (zdroj Policie ČR)

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Dnes v dopoledních hodinách došlo v jedné z ulic krajské metropole k nehodě. Řidič osobního vozidla podle informací policie pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy, najel na středový ostrůvek a poté se převrátil na střechu. Policie nyní hledá svědka této nehody z fotografií.

Nehoda se stala v pondělí 9. listopadu před půl desátou hodinou dopolední v Českých Budějovicích. Řidič osobního auta Škoda Fabia modré barvy jel po Dobrovodské ulici. „Ve směru od Plynárenské ulici k ulici U Lávky, na úrovni s křižovatkou s ulicí Dienzehoferova pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a směrovým poměrům, levou stranou vozu najel na středový ostrůvek, kde se poté převrátil na střechu,“ upřesnil policejní mluvčí Milan Bajcura.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Důležitý svědek nehody osobního automobilu v Dobrovodské ulici v Českých Budějovicích (zdroj Policie ČR)

Důležitým svědkem je mladý muž na fotografiích, kterého potřebují policisté vyslechnout. „Kdo by muže poznal, ať nás kontaktuje na Územním odboru České Budějovice, Dopravní inspektorát, Skupina dopravních nehod, Plavská 2, nprap. Ladislav Urban, České Budějovice, na telefonu 974 226 588, případně na lince tísňového volání 158,“ žádá Bajcura.