Řidiči, pozor! Na Sychrově se bude opravovat, počítejte s dopravními omezeními

Foto: Jana Raszková

VSETÍN – Ve dnech 16. – 20. listopadu budou v ulici bratří Hlaviců na Sychrově prováděny stavební práce. Druhá etapa opravy si vyžádá jistá dopravní omezení, vedení radnice proto vyzývá řidiče, aby v uvedeném období do sídliště nezajížděli.

V loňském roce proběhla první etapa oprav, a to od křížení s ulicí Plotky směrem k horní části sídliště. Letos na ni navazuje etapa druhá – oprava silnice od vjezdu do sídliště, tedy od hlavní křižovatky s hlavní silnicí Sychrov po křižovatku s ulicí Plotky. Stavební práce začaly na začátku října, ale vlivem počasí musela být hlavní část přesunuta. Opravy budou zahrnovat odfrézování stávající živičné vrstvy, výměnu chybějících či poškozených obrubníků, výškovou úpravu uličních vpustí, výměnu poklopů s rámy na kanalizačních šachtách, položení nové vozovky, obnovu vodorovného značení či nátěr okolních zábradlí.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Průjezd bude zachován, ale citelně omezen. „Žádám proto řidiče, aby tudy v uvedeném týdnu neprojížděli a vozidla zaparkovali mimo místa stavebních prací. Současně prosím, aby důsledně dbali zvýšené opatrnosti a respektovali dopravní značení,“ vyzval starosta Jiří Růžička. Práce by měly skončit na konci listopadu.