Nevíte, kam na procházku? Co takhle na safari?

HLUBOKÁ U BOROVAN – Přemýšlíte, kam se v této složité době vydat na procházku? Pokud vám stačí rozloha devadesáti hektarů, vyrazte do Safari Resortu. Najdete tam více než 230 zvířat a děti mohou vyzkoušet stylový fun-park! 

 

V oboře můžete obdivovat jeleny, ve stájích plnokrevníky, osly i kozy, ve výběhu se pozdravíte s velbloudy a lamami, v nádrži za stájemi možná poznáte amura, candáta či sumce. Kromě toho je v areálu i minimuzeum Land Rover. Nabízí vývojovou řadu vozů Land Rover Series, později pojmenovaných defender, od prvního modelu z roku 1953 až po ty novější z konce 20. století, včetně těch se speciálními účelovými úpravami. Stylový fun-park vám nabídne prolézačku Bison a Velrybu, kládovou dvouhoupačku Velbloud i hřiště z nafukovacích balonů s názvem Hopsinky.

 

Stále toho nemáte dost? Tak ještě zkuste některou z lanových drah, tobogán, nebo pump track! Tato 440 metrů dlouhá cyklistická dráha je tvořena z terénních boulí a klopených zatáček, které prověří vaši fyzickou zdatnost. Safari Resort v Hluboké u Borovan není zoologickou zahradou, takže jeho areál je volně přístupný jako park.