Video: Police pořád nechytila zloděje z nemocnice! Poznáte ho podle chůze?

Foto: PČR

OSTRAVA – Už několik týdnů je bez výsledku policejní pátrání po muži, který v bufetu ostravské fakultní nemocnice ukradl důchodkyni kabelku s poměrně velkým peněžním obnosem.

Policie dnes vypustila do oběhu video, na kterém pachatel opouští místo činu, přičemž si vykračuje porubskou nemocniční chodbou s kávičkou v jedné, a kradenou kabelku ve druhé, ruce. Policie opakovaně vyzývá občany o další součinnost. Poznáte muže na videu třeba podle chůze?

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Video: PČR – Pachatel opouští místo činu

K loupeži došlo v neděli 18. října dopoledne. „Seniorka navštívila bufet v přízemí nemocnice, kde muž využil její nesoustředěnosti a odcizil ji kabelku,“ řekla policejní mluvčí Eva Michalíková s tím, že v tašce žena měla osobní doklady, ale také finanční hotovost 20 tisíc korun.

Jedná se patrně o muže ve věku okolo 20 až 30 let, střední postavy s krátkými tmavými vlasy. Oblečen byl do modrých kalhot, šedé mikiny a červené vesty. Na nohou měl bílé tenisky značky Adidas, na zádech černý batoh značky Adidas, na hlavě černou kšiltovku a na obličeji černou roušku.

Lidé se s informacemi o pachateli mohou kdykoliv obrátit na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu.