Jízdní řády autobusů se opět změní

ilustrační foto

JIHOMORAVSKÝ KRAJ – S otevřením 1. a 2. třídy základních škol a speciálních škol se od příští středy 18. 11. musí změnit jízdní řády řady regionálních autobusových linek, aby děti do škol dojely.

V Integrovaném dopravním systému Jihomoravského kraje se nyní pracuje na tom, aby byly jízdní řády zpracovány a zveřejněny. Nejpozději v pondělí budou ve vyhledávačích i na webu. Upozorňujeme i na to, že v úterý 17. 11. je státní svátek. Bude se jezdit podle víkendových jízdních řádů s drobnými odchylkami některých spojů. A nyní už standardní zprávy o výlukách: opravdu velkých výluk máme velmi málo. Za zmínku stojí zejména pokračování víkendové výluky v Brně-Líšni, která se týká tramvají 8 a 10. Na státní svátek 17. 11. pak budou tramvaje 1  a 6 mezi Malinovského náměstím a Řečkovicemi nahrazeny autobusy, podobně bude 17. 11. nahrazen trolejbus 25 autobusem v Bohunicích.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pokud se při cestování s IDS JMK setkáte s problémem, např. ujede přípoj nebo něco ztratíte, zavolejte na jednotný celokrajský dopravní non-stop telefon 543174317. Dispečeři KORDIS Vám pomůžou jak s vlaky, tak s regionálními autobusy. Záležitosti spojené se spoji Dopravního podniku města Brna s Vámi budou na této lince řešit přímo jeho pracovníci.