VIDEO: Muž užil pořádně drahá sedativa! Zdravotní pojišťovna je však neproplácí

Ilustrační foto. Zdroj: MP Praha

PRAHA – Mladý muž se potřeboval uklidnit. Procházel ulicemi Prahy 3 a pomocí kladiva si klidnil rozjitřené nervy. Bohužel to odnesly skleněné výlohy obchodů.

Do Jičínské ulice v Praze 3 jela hlídka prověřit oznámení o muži, který měl kladivem rozbíjet výlohy obchodů,“ uvedla dnes mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Oznamovatel popsal muže jako zavalitého s plnovousem a na nohou měl mít pantofle. Strážníci začali pročesávat okolí, protože bylo zřejmé, že muž neodešel daleko. V Čáslavské ulici nalezli muže, který odpovídal popisu.

Muž se k činu přiznal,“ doplnila mluvčí. Podle svých slov byl nervózní a potřeboval se rychle uklidnit. K tomu mu mělo pomoci klempířské kladivo, kterým mlátil do výloh provozoven, které míjel. Kladivo měl ukryté v kapse bundy a bez problému ho vydal strážníkům. „Pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu byl pětadvacetiletý muž předán do rukou Policie ČR,“ uzavřela mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.