VIDEO: Neznámá žena okradla nakupující, když se převlékala!

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Neznámá zlodějka využila chvíle, kdy se mladá žena převlékala v kabince a odcizila jí kabelku s doklady, kartami a telefonem. Způsobila tak škodu více než patnáct tisíc korun. Pokud ženu na záznamech z kamer poznáváte, kontaktujte prosím policii.

Pražští policisté bezvýsledně pátrají po neznámé ženě, podezřelé z krádeže kabelky,“ informoval dnes policejní mluvčí Jan Rybanský. Krádež se odehrála v jednom z obchodů s oblečením v nákupním centru na Zličíně v Praze 5. K činu došlo na počátku měsíce července letošního roku. Neznámá žena využila chvíle nepozornosti jiné ženy, která se právě převlékala ve zkušební kabince, a odcizila jí kabelku přes rameno. Poškozené sedmadvacetileté ženě tak vznikla škoda přesahující patnáct tisíc korun.

Žena měla v kabelce kromě dokladů, také mobilní telefon, platební karty a finanční hotovost. Zlodějka s cizí kabelkou urychleně obchod opustila. Policisté během vyšetřování tohoto případu zajistili kamerové záznamy, na kterých je podezřelá žena zachycena. Pokud ženu poznáváte nebo víte, kde by se mohla zdržovat, kontaktujte prosím neprodleně policejní linku 158. Neznámá žena je podezřelá ze spáchání trestných činů krádeže a neoprávněné opatření, pozměnění a padělání platebního prostředku. V případě dopadení a odsouzení jí hrozí až dva roky za mřížemi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.