Sexy Mottlová si zahrála roli svých snů! Dominu!

Herečka Bára Mottlová se ukázala v dalším díle seriálu Polda ve speciální roli. Zahrála si dominu ve vykřičeném domě, kde se stala vražda. Herečka tak okusila, co to je obléct se do latexového kostýmu a sypat ze sebe erudované názvy sexuálních praktik. 

Vykřičený dům se stal svědkem zločinu, a protože v něm Bára Mottlová pracuje jako domina, musí k výslechu. „Během natáčení jsem se nepodívala jen do výslechové místnosti, příběh se točí i kolem profese mé postavy. Vysvětluju jim, o co jde a co jako domina dělám. Chodí ke mně vysoce postavení páni, kteří mají moc a vyžadují tyto mé služby,“ prozradila svůj herecký úkol Mottlová.

To, že jí produkce zavolala a nabídli jí takovou roli, bere herečka s úsměvem. „Kdo jiný by to měl hrát než Mottlová? To si podle mě řekli. Chodím tam v takovém černém latexovém oblečku a masce. Vzpomínám si, že to jsem měla ještě dlouhé vlasy a moc dobře se do toho kostýmu tedy neoblékalo. Není to jako do tepláků. Měla jsem k ruce dvě kostymérky, které mi pomáhaly,“ vzpomíná.

„S Vladimírem jsem natáčela už dřív a s Davidem jsou super dvojka. Jsou to profíci, a zároveň je s nimi i legrace. Jsou to pohodoví kluci. Pamatuju si, že jsem měla na place problém s textem, a oni byli trpěliví. Jak ta moje postava mluvila odborně o těch věcech, tak se mi to strašně motalo – a oni mě moc podpořili. Měla jsem takový monolog o submisivní poloze a dominantní roli, a dost se mi to pletlo,“ přiznává Bára, která si i o tom předem přečetla něco na internetu. „Samozřejmě, že když říkám něco, o čem nemám ani potuchy, tak je dobré si to dohledat, a ne to jen slepě přeříkávat, aby člověk věděl, o čem mluví.“