Mrtvý cyklista ležel na Vsetínsku pod autem, řidič vzal nohy na ramena

Ilustrační foto

VSETÍNSKO – Tragická srážka s autem stála dnes na Vsetínsku život šestatřicetiletého cyklisty. Po nehodě řidič z místa utekl. Vyváznout se mu ale nakonec nepodařilo.

K havárii došlo krátce před osmou ráno v Hošťálkové. „Na místo vyjely policejní hlídky, které následně zjistily, že řidič vozidla, které muže srazilo, z místa dopravní nehody utekl. Na základě zjištěných okolností a výpovědí svědků byl přivolán i krajský kriminalistický výjezd, který prověřoval, jestli se kromě závažné dopravní nehody nestal i jiný násilný trestný čin. Přesnou příčinu úmrtí objasní až nařízená soudní pitva,“ sdělil policejní mluvčí Petr Jaroš.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Řidič ale policii neunikl. „Několik desítek minut dlouhá pátrací akce skončila i díky všímavosti místních obyvatel úspěšně. O právní kvalifikaci bude rozhodnuto v následujících hodinách,“ dodává Petr Jaroš.