Předprodej nového Hyundai Tucson začal online, jaké výhody vás čekají?

Foto: Hyundai.

NOŠOVICE – Nový Hyundai Tucson se začal prodávat v online předprodeji, pokud jej využijete je možno získat Vánoční prémii a některé další výhody.

Vzhledem k současné situaci koronaviru v České republice se začal Hyundai Tucson prodávat přes webové stránky výrobce. Pokud si zákazníci objednají přes takzvaný konfigurátor, mohou získat Vánoční prémii až 70 tisíc korun a tradiční benefity, mezi které patří mimo jiné sada zimních pneumatik zdarma.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

“Online předprodej se osvědčil již při nedávném uvedení nových generací našich kompaktních modelů i10 a i20. V případě nového Tucsonu, jehož prodej startuje v době, kdy by nedočkaví zájemci svou objednávku museli kvůli uzavření našich dealerství odložit, je o to logičtějším krokem,“ upřesňuje Marek Trešl z Hyundai.

Přichystány jsou ale také dvě další výhody, například možnost účastnit se soutěže, kde výherce získá zpět celou zaplacenou částku za vozidlo. K tomu, abyste se mohli účastnit soutěže, je nutno si nový vůz Tucson zakoupit do 31. prosince.

Další z výhod je především to, že pokud si vůz Tucson předobjednáte do 20. listopadu a do 31. prosince uzavřete závaznou objednávku, získáte voucher na příslušenství v hodnotě až 10 tisíc korun.