Policisté nafotili kalendář. Není obyčejný, pomáhá. Kde ho získáte?

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Pohotovostní motorizovaná jednotka Policie ČR slaví příští rok 65 let existence. Členové proto nafotili kalendář, který není jen tak obyčejný, ale pomáhá. Je totiž charitativní.

Výtěžek z prodeje tohoto kalendáře bude věnován na pomoc naší kolegyni, která se dostala do velmi těžké životní situace,“ uvedla dnes policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Pražská policie ve spolupráci s Nezávislým odborovým svazem Policie České republiky zahájila veřejnou sbírku, která potrvá až do konce letošního roku. Do této sbírky se mohou zájemci zapojit zasláním finančního daru na číslo účtu 4200555535/6800 a s variabilním symbolem 271683.

K vybraným penězům přispějí právě policisté z pohotovostní motorizované jednotky, která příští rok oslaví pětašedesát let od svého vzniku, a to výtěžkem z prodeje nového kalendáře, který je plný akčních fotografií. Za charitativní kalendář zájemci zaplatí 350 Kč, plus poštovné a balné. Kalendář je nástěnný o velikosti A3. Objednat ho lze na emailové adrese podatelna@nosp.cz. Policisté děkují všem, kteří se do sbírky zapojí a pomohou tak těžce zkoušené mamince dvou dětí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: Policie ČR