Zítra začíná výluka na páteřní trati z Přerova do Bohumína

PŘEROVSKO – Zítra začíná na páteřní trati z Přerova do Bohumína výluka jedné traťové koleje v úseku z Hranic na Moravě do Suchdolu nad Odrou. České dráhy proto po dobu výluky nahradí vybrané osobní vlaky v daném úseku náhradní autobusovou dopravou. U ostatních vlaků projíždějících vyloučeným úsekem očekávejte zpoždění.

Od zítřka 20. listopadu až do 30. listopadu denně od 8 do 19:50 hodin proběhne výluka traťové koleje na frekventované trati z Přerova do Bohumína v úseku Hranice na Moravě – Suchdol nad Odrou. České dráhy proto po dobu výluky nahradí vybrané osobní vlaky z Hranic do Suchdolu nad Odrou náhradní autobusovou dopravou. Náhradní autobusová doprava je organizována podle výlukového jízdního řádu, který najdete ZDE. Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy je uvedeno na výlukovém jízdním řádu. Ostatní vlaky projíždějící vyloučeným úsekem mohou z důvodu výluky jedné ze dvou traťových kolejí nabírat zpoždění až 10 minut. V přípojných stanicích nemusí být od zpožděných vlaků zajištěny přestupy na přípojné vlaky.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .