Nehoda u Střílek si vyžádala lidský život, tři lidé skončili se zraněním

Foto: HZS Zlínského kraje

KROMĚŘÍŽSKO – Na hlavním tahu u Střílek došlo dnes ráno k vážné dopravní nehodě. Zraněni při ní byli čtyři muži, jeden zraněním na místě podlehl. Příčinu neštěstí šetří policie.

Dvě auta značky Peugeot a VW se srazila dnes před půl šestou ráno na křižovatce silnice I/50 u Střílek na Kroměřížsku. Oba vozy skončily po střetu mimo silnici. „Při nehodě byli zraněni čtyři muži. Jeden z nich utrpěl zranění neslučitelná se životem. Pro dalšího těžce zraněného přiletěl vrtulník a transportoval pacienta do nemocnice v Brně. Další dva byli odvezeni posádkou zdravotnické záchranné služby do nemocnice,“ sdělila mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Příčiny a bližší okolnosti nehody nyní vyšetřují kroměřížští kriminalisté a dopravní policisté. „Nicméně na základě zjištěných skutečností je pravděpodobné, že řidič přijíždějící ve směru od Střílek nedal na křižovatce přednost vozidlu jedoucímu po hlavní silnici,“ uvedl policejní mluvčí Petr Jaroš.

Foto: HZS Zlínského kraje