Není sprejer jako sprejer: Útulek pro psy a kočky v Táboře získal graffiti

Nové graffiti zdobí zeď Útulku pro psy a kočky v Táboře (zdroj město Tábor / foto Radek Havlíček)

TÁBOR – Jedna ruka koncem října letošního roku nehezky popsala plot Útulku Tábor pro psy a kočky, druhá ruka vytvořila z holé čmáranice tematické veledílo, na které je útulek náležitě pyšný. Nelze tedy takzvaně házet všechny sprejery do jednoho pytle.

Jan Bulvas po zhlédnutí smutného příspěvku s počmáraným plotem útulku na stránkách Facebooku nabídl bez váhání svou pomoc. Navrhl obrázek a věnoval útulku dvacet hodin svého času a nadání.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Lidé, kteří procházeli okolo něj, stejně jako zaměstnanci útulku s obdivem sledovali jeho soustředěnou a pečlivou práci. Frajerovi s dobrým srdcem a se sluchátky v uších vznikalo pod rukama umění,“ přiblížil Michal Polanecký, jednatel Technických služeb Tábor.

Na počátku bylo naštvání, na konci je plot, který prostě musí vyloudit úsměv na tváři. Útulek Tábor se nezalekl řešení problému, ale dal prostor úžasné myšlence a má tak své jedinečné kočkopsí označení.