Frýdek-Místek nabízí prostory k pronájmu na Zámeckém náměstí a T.G. Masaryka

Jedna z budov. Foto: Odbor správy obecního majetku Frýdek-Místek.

FRÝDEK-MÍSTEK – Město nově nabízí nebytové prostory k pronájmu na Zámeckém náměstí a třídě T.G. Masaryka. Máte o ně zájem? Poradíme, jak postupovat!

Podnikatelé, kteří mají v plánu podnikat na území města, mají nyní možnost se ucházet o prostory, které nabízí město. Jsou k dispozici dvě nabídky.

První nabídka nebytových prostor k pronájmu se týká objektu na třídě T.G. Masaryka, č.p. 2321. Jedná se o prodejnu v první nadpodlažním patře o celkové výměře 90,38 metrů čtverečných.  S prodejnou budou také pronajaty společné prostory včetně záchodu, předsíňky, kuchyně či kanceláře.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Zájemci mohou zaslat svou nabídku na magistrát na Radniční ulici 1148 s nápisem Neotvírat – pronájem nebytových prostor tř. T. G. Masaryka 2320,2321, a to nejpozději do 30.12.2020. Doporučená cena je nabídky je přibližně 2400 korun za metr čtverečný za rok.

Druhá nabídka nebytových prostor k podnikání se nachází na lukrativní adrese na Zámeckém náměstí ve Frýdku, kde je možno pronajmou prodejnu v objektu č.p. 4, která má výměru 54,95 metrů čtverečných, ke kterým je také přidána kuchyňka, záchod, předsíň, sklad či šatna. Celková výměra nabízených prostor je až 126,58 metrů čtverečných.

Zájemci mohou zaslat svou nabídku na magistrát na Radniční ulici 1148 s nápisem Neotvírat – pronájem nebytových prostor Zámecké náměstí 49, a to nejpozději do 30.12.2020. Doporučená cena je nabídky je přibližně 2400 korun za metr čtverečný za rok.

Bližší informace k nabídkám je možno získat na webových stránkách města anebo na telefonním čísle 558 609 176.