Na radnici v Mariánských Horách už se další změny neplánují

Foto: ÚMOb Mariánské Hory a Hulváky - Nové vedení radnice se představilo stávajícím zaměstnancům

OSTRAVA – V obřadní síni mariánskohorské radnice se, po říjnové výměně téměř celého vedení městského obvodu, sešel nový starosta a místostarostové s vedoucími radničních odborů. Setkání mělo jako hlavní cíl ujištění zaměstnanců, že nové vedení neplánuje na radnici žádné zásadní personální změny ani restrukturalizace.

„Sešli jsme se s vedoucími jednotlivých odborů radnice, kterým jsme se v plném počtu představili,“ řekl během listopadového matiné se zaměstnanci nový starosta Mariánských Hor, Jiří Vávra. Ten na setkání stávajícím zaměstnancům vyjádřil své přesvědčení o jejich vysoké profesionalitě. V přívětivé atmosféře pak předal všem přítomným ženám květiny.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

K téměř kompletní výměně vedení mariánskohorské radnice došlo na mimořádném zasedání zastupitelstva obvodu dne 2. listopadu 2020. Zastupitelstvo bylo tehdy svoláno na žádost sedmi jeho zastupitelů. V čele radnice poté stanul Jiří Vávra. Místostarosty se stali Daniel Vaca, Petr Luzar, Kamil Taube a Filip Čmiel s tím, že všichni místostarostové jsou neuvolnění.