VIDEO: Břeclavští strážníci řešili nechutné znečišťovatele města

ilustrační foto

BŘECLAV – Někdy na člověka přijdou chvilky akutního typu, které je třeba bezodkladně řešit. Bohužel někteří se s nimi vypořádají tak, že svou potřebu vykonají kdekoliv bez ohledu na své okolí a ještě se při tom nechají natočit kamerami.

Jednoho muže, který právě ulevoval svému močovému měchýři, přistihli strážníci před obchodním domem. Své ústrojí vystavoval všem nakupujícím na odiv a bylo mu zřejmě jedno, že uvnitř obchodního domu je WC. Dalšího zachytil operátor kamerového systému zrovna ve chvíli, kdy se snažil proudem moči trefit zeď čekárny autobusového nádraží a taky odtok pro dešťovou vodu. Paradoxně na krok od veřejného WC. Do třetice si starší muž před budovou vlakového nádraží ulevil přímo na zeď a zanechal tak své hnědé grafity ostatním lidem. „Jak sám řekl, cestovat po celé republice mu nedělá problém. Avšak ujít pár metrů na WC do budovy se mu asi nechtělo,“ uvedla mluvčí břeclavských strážníků Lenka Rigó.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.