Senior v centru Budějovic projel s autem do parku a narazil do stromu

Senior havaroval v centru Českých Budějovic (zdroj Policie ČR)

ČESKÉ BUDĚJOVICE – O rozruch v centru Českých Budějovic se včera postaral senior, který zde havaroval se svým vozidlem. V ulici Na Sadech přejel do protisměru a přes křoví se dostal až do parku, kde narazil do stromu. Podle svědků upadl do bezvědomí.

Nehoda se stala v úterý 24. listopadu 2020 pár desítek minut před polednem v českobudějovickém parku Na Sadech. „Řidič Opelu Corsa jel od Senovážného náměstí po ulici Na Sadech směrem k ulici Rudolfovská. Pár metrů za přechodem pro chodce přejel do protisměru a poté projel přes křoviny a travnatou plochu parku, kde po zhruba sto metrech narazil do vzrostlého stromu,“ upřesnil policejní mluvčí Milan Bajcura.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Senior havaroval v centru Českých Budějovic (zdroj Policie ČR)

Při příjezdu dopravních policistů zde již zasahovali záchranáři, kteří oživovali řidiče osobního automobilu. Senior dle informací svědků upadl do bezvědomí. „Po prvotní činnosti ho záchranáři již v bdělém stavu z místa nehody transportovali do nemocnice. Jedna z možných příčin uvedené havárie je zdravotní indispozice, což by mohla po řádném vyšetření potvrdit lékařská zpráva,“ doplnil Bajcura.