Vsetínský městský úřad získal třetí místo v soutěži Přívětivý úřad roku 2020

Zdroj: město Vsetín

VSETÍN – Na krásném třetím místě se umístil vsetínský městský úřad v soutěži Přívětivý úřad roku 2020 ve Zlínském kraji. Tuto soutěž pořádá Ministerstvo vnitra České republiky.

„Velmi mě těší umístění v této soutěži. Znamená to, že vsetínská radnice je na dobré úrovni například v elektronizaci, komunikaci, transparentnosti, participaci, nebo také v klientském servisu, což byly parametry hodnocení jednotlivých úřadů,“ vysvětluje starosta Jiří Růžička. Ministerstvo si touto soutěží klade za cíl propagovat moderní a kvalitní služby městských úřadů. V letošním roce se jí zúčastnilo 142 úřadů obcí s rozšířenou působností nadstandardních služeb. V roce 2020 proběhl již pátý ročník.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Vítězové v jednotlivých krajích obdrželi tradiční samolepku stvrzující přívětivost, kterou si můžou nalepit na vchodové dveře, a také diplomy. První tři místa byla také odměněna diplomem. Ve Zlínském kraji se na prvním místě umístily Valašské Klobouky následované Otrokovicemi.