Policisté vyrazili do otevřené hospody a rozdávali hostům pokuty

PRAHA – Policisté zasahovali ve čtvrtek večer v Kunraticích. V otevřené živnostenské provozovně se neoprávněně nacházelo několik osob. Policisté rozdali osm pokut a ostatní přestupce nahlásili.

Ve čtvrtek po devatenácté hodině zasahovali policisté čtvrtého policejního obvodu v Kunraticích, kde byla otevřena jedna z tamních živnostenských provozoven,“ informoval policejní mluvčí Jan Rybanský. O tom, že se tu porušují vládní nařízení, se policisté dozvěděli na základě vlastních zjištění. Uvnitř podniku se nacházelo celkem třináct osob, které konzumovaly nejen alkoholické nápoje.

Policisté na místě celou událost zadokumentovali pro další využití a přítomné osoby upozornili, že svou přítomností porušují platná vládní nařízení. „Hlídky na místě udělily osm příkazů v celkové výši čtyři tisíce korun,“ doplnil mluvčí. Zbylí hříšníci pak byli oznámeni příslušnému správnímu orgánu k dořešení. Policisté navíc přítomné osoby poučili, že pokud se bude jejich protiprávní jednání opakovat, bude je čekat obdobný postih.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.