Kopanec do nevinné tramvaje muži nestačil. Musel si kopnout i do živého člověka!

Zdroj: DP Praha

PRAHA – Stojící tramvaj v zastávce Anděl se stala terčem agresivního výpadu muže. Strážníkovi oznámil, že je mu prostě jen chtělo. Během rozhovoru ještě nakopl procházející ženu. To už bylo moc.

Při běžné hlídkové činnosti na pěší zóně Anděl v Praze 5 neušel pozornosti strážníka muž, který na zastávce MHD kopl do stojící tramvaje,“ uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Strážník se tedy vydal za mužem, aby zjistil, proč se tak nehezky chová k pokojné tramvaji. Muž mu klidně odpověděl, že se mu jen chtělo. Strážník jej poté vyzval k prokázání totožnosti, ale muži se pro změnu nechtělo a tak výzvu ignoroval.

Během rozhovoru se strážníkem, muž kopl procházející ženu, a to bez zjevného důvodu. Strážník na nic nečekal. „Pomocí chvatů a hmatů svedl muže na zem, nasadil mu pouta a přivolal kolegy,“ doplnila mluvčí. Napadená žena odmítla na místě lékařské ošetření a za rychlý zásah poděkovala strážníkovi. Následně byl pětatřicetiletý muž ztotožněn a pouta mu byla opět sejmuta. Jeho jednáním se nyní bude zabývat správní orgán.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.