Z bytu souseda se ozývaly rány a přání brzké smrti. Pobaví vás, komu patřilo

PŘEROV – Městská policie v Přerově informovala o nočním případu, kdy pozorná svědkyně projevila obavy o život a zdraví svého souseda. Z jeho bytu se totiž ozývaly intenzivní rány do nábytku a série nadávek, doplněná přáním rychlé smrti. Strážníci prověřili situaci a vyřešili ji domluvou.

„Když noční ticho narušily intenzivní rány do nábytku a série nadávek, doplněné přáním rychlé smrti, pojala pozorná svědkyně důvodné obavy o život a zdraví svého souseda,“ napsal mluvčí Městské policie Přerov Miroslav Komínek. Strážníci rychle vyrazili na místo, ale za dveřmi udaného bytu byl klid. Nakonec hlídce otevřel muž, který vysvětlil původ podezřelých zvuků. Účastnil se prý tankové bitvy, naštěstí jen na počítači, a nedařilo se mu. Svou frustraci pak ventiloval údery myší o stůl. Nadávky, kletby a prosby o brzký konec byly adresovány protivníkům a jejich obrněným kolosům. Strážníci doporučili tankistovi krotit hráčskou vášeň, neboť sousedé pak mají strach o jeho zdraví. Vzhledem k tomu, že se mu na příslušném levelu stejně nedařilo, rozhodl se muž boje ukončit a jít spát.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .