Chodíte do trojského útulku na Štědrý den? Letos to bude jiné, ale bude

Zdroj: MP Praha

PRAHA – Tradiční Dny otevřených dveří se na Štědrý den konají v trojském útulku již od roku 1993. Letošní akce proběhne, ale musí se přizpůsobit epidemiologickým opatřením.

V letošním roce nebude pražská městská policie pořádat tradiční Dny otevřených dveří, které poprvé uspořádala v roce 1993,“ informovala dnes mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Přízně návštěvníků si ovšem pracovníci útulku nesmírně váží a proto se akce konat bude, ovšem v omezené míře. Na Štědrý den bude možné trojský útulek navštívit mezi desátou a šestnáctou hodinou.

Prohlídky areálu však neproběhnou. Rovněž oblíbený program v podobě ukázky práce psovodů, či kapely, bude vynechán. Těšit se však můžete na vánoční stromeček, pod který bude možné přinášet dárky pro zvířata. Zejména kvalitní granule pro psy, deky, které se dají prát a nebo zvířecí potřeby denního využití jsou vítané.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pracovníci útulku však nabádají návštěvníky, aby maximálně dodržovali zásadu 3R. Tedy měli zakryté dýchací cesty, dezinfikovali si ruce a dodržovali dostatečné rozestupy. Všichni z trojského útulku se na návštěvníky i dárce moc těší a předem děkují, že si uděláte čas a přijdete.