Po srážce ve Zlíně utrpěla seniorka těžké zranění. Viděli jste nehodu?

Foto: Policie ČR

ZLÍN – Policisté hledají řidiče, který koncem listopadu srazil seniorku na přechodu ve Zlíně. Žena skončila se zraněním, kvůli kterému musela do nemocnice. Pokud jste nehodu viděli, volejte 158.

K nehodě došlo v neděli 22. listopadu kolem 16:00 – 16:30. Řidič většího bílého vozu, zřejmě dodávky, odbočoval z ulice Vodní na ulici Dlouhá v centru Zlína a srazil přitom seniorku, která šla po přechodu pro chodce. „Řidič středního věku s plnovousem, který seniorku srazil, ji poté odvezl do místa bydliště, ale žena se ráno vzbudila s bolestí nohy, a proto se až následující den nechala ošetřit v nemocnici. Srážkou utrpěla těžké zranění,“ sdělila dnes policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policisté žádají řidiče, aby se jim ozval na linku tísňového volání 158. Stejně tak hledají svědky, kteří v době incidentu procházeli nebo projížděli kolem.