AKTUALIZUJEME: Seniorka po střetu s popelářským vozem v nemocnici zemřela

V blízkosti tenisové haly ve Strakonicích srazil popelářský vůz jednaosmdesátiletou ženu (zdroj Policie ČR)

STRAKONICE – Dopravní nehoda, k níž došlo v minulém týdnu ve Strakonicích, má smutný konec. Seniorku zde na frekventované silnici srazil popelářský vůz. Policie obdržela informaci, že žena po několika dnech na následky svých zranění v nemocnici zemřela.

Nehoda se stala ve středu 25. listopadu 2020 v jednu hodinu odpoledne v blízkosti tenisové haly (podrobně jsme informovali zde). „Dle dosavadního šetření a s přispěním svědeckých výpovědí měla jednaosmdesátiletá žena vstoupit do jízdní dráhy jedoucího nákladního vozidla tovární značky Man,“ uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura. Přes veškerou snahu řidiče se střetu nepodařilo zabránit.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Po nehodě byla zraněná žena převezena vozidlem Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje do nemocnice. V pondělí bohužel obdrželi policisté smutnou zprávu. „Seniorka podlehla následkům těžkých zranění,“ potvrdil policejní mluvčí.