Chtěl zahrát známé na klavír, místo toho zůstal viset s holým pozadím na plotě

Zdroj: MP Brno

BRNO – Groteskní situaci zažil sedmatřicetiletý muž v Denisových sadech, který chtěl ukázat své známé své hudební vlohy. Místo toho se zaklínil na plotě a ukázal jí holé pozadí.

Muž se rozhodl zdolat kovové oplocení, naneštěstí se při přelézání plotu zachytil kalhotami, ty se mu částečně stáhly a on zůstal viset hlavou dolů. „Náhodný kolemjdoucí tuto situaci viděl a proto zavolal na pomoc městskou policii,“ řekla k případu tisková mluvčí Markéta Skřivánková. Aby mohla hlídka muže bezpečně z netopýří polohy vysvobodit, musela si zavolat na pomoc kolegy z pořádkové jednotky se speciálním vybavením.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Strážníci tak z obou stran plotu přistavili teleskopické žebříky, ze kterých muže nadzvedávali. Také museli odříznout nohavici, aby ho mohli vyprostit. Po pár minutách se jim muže podařilo vysvobodit, žádné zranění naštěstí neutrpěl. Ten hlídce poděkoval za pomoc a omluvil se za své nerozvážné jednání.