VIDEO: Dveře na toaletu najít nemohla, cizí peněženku našla! Poznáváte zlodějku?

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

PRAHA – Do salonu krásy na pražském Smíchově přišla žena pro voucher. Využila nepozornosti zaměstnankyně a odcizila peněženku z prostor, kde neměla co dělat. Třeba někdo pozná zlodějku na záznamu z kamer.

Policisté z místního oddělení Košíře pátrají od začátku října po totožnosti ženy podezřelé z krádeže v salonu krásy,“ uvedl dnes policejní mluvčí Jan Rybanský. Podezřelá žena vstoupila do provozovny na Smíchově a uvedla obsluze, že by chtěla zakoupit voucher. Zaměstnankyně však byla v pilné práci se zákaznicí, která přišla před podezřelou ženou, a tak dotyčnou požádala, aby si sedla a počkala. Po nějaké době se žena zeptala na toaletu a pracovnice ji ochotně ukázala směr.

Zde se však podezřelá žena zajímala spíše o zázemí, kam mají vstup povolený pouze zaměstnanci. Zde rychle prohledala prostor a nalezla peněženku s hotovostí, kterou mrštně vstrčila do zadní kapsy kalhot. V tu chvíli za ní přišla zaměstnankyně a žena ji odbyla báchorkou, že nemohla najít dveře na toaletu. Ta dobrá žena ji opět navedla, netušila, co se před chvilkou odehrálo v zázemí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Podezřelá žena způsobila škodu přesahující patnáct tisíc korun. Pokud ženu na záznamu kamer poznáváte nebo víte, kde by se mohla zdržovat, kontaktujte prosím linku 158. „Případ se stal v době vyhlášeného nouzového stavu. Trestní sazba za podezření z trestného činu krádež může být v případě prokázání viny i několikanásobně vyšší,“ doplnil mluvčí. Video z bezpečnostních kamer naleznete na tomto odkazu.