Havířov je připraven na sníh, ulice jsou uklizeny

Foto: Město Havířov.

HAVÍŘOV – Místní technické služby dokončily předvánoční úklid veřejného prostranství. Ulice jsou čisté a přípravné na sněhovou nadílku.

Letos se s podzimním úklidem a přípravou na zimu začalo o dva týdny později, než je obvyklé. Většina listí spadala ze stromů téměř najednou po větších deštích.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Určitě stojí za zmínku, že jsme na některých ulicích, například 1. Máje, Sukova, J. Vrchlického, Na Nábřeží, Opletalova, Školní a další, zaznamenali činnost občanů, kteří sami shrabávali listí ve svém okolí, čímž velmi pomohli při tomto podzimním úklidu města. Těmto občanům bychom rádi poděkovali za jejich zájem,“ dodává náměstek pro investice a chytré město Bohuslav Niemiec.

Zaměstnanci technických služeb a veřejně prospěšných prací jsou nyní po podzimním úklidu připraveni na sněhovou nadílku. Mezitím bude probíhat úklid černých skládek a nepořádku v parcích a lesích města.