Po dvou měsících dnes otevřela Zoo Ostrava. Víme s jakými pravidly!

Foto: Zoo Ostrava

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ –  Po téměř dvouměsíční přestávce dnes opět uvítala návštěvníky zoologická zahrada v Ostravě. V tomto období je zoo otevřena každý den od 9,00 do 16,00 hodin. Přístupný je jak venkovní areál, tak pavilony. Potěší i skutečnost, že rovněž restaurace Saola je v provozu.

„Během návštěvy areálu je zapotřebí mít po celou dobu zakrytá ústa a nos. Nutné je také dodržování bezpečné dvoumetrové vzdálenosti,“ řekla mluvčí zoo Šárka Nováková s tím, že shlukovat se mohou skupinky maximálně do 10 lidí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Omezen je i maximální počet lidí, kteří mohou najednou být v jednotlivých pavilonech. „Kapacita každého pavilonu je uvedena na vstupních dveřích,“ řekla Nováková. Dále upozorňuje, že restaurace Saola je v provozu od 10,00 do 16,00 hodin, zatímco pokladny a pavilony se zavírají hodinu před koncem návštěvní doby, to je v 15,00 hodin.

Vstupenky koupíte v pokladnách i online. Majitelé permanentních vstupenek si mohou prodloužit na vrátnici zoo platnost vstupenky o interval, kdy byla zoo zavřená.