Policie pátrá po Martinovi Vlkovi z Nového Jičína, našlo se jen jeho prázdné auto

Foto: PČR - pohřešovaný Martin Vlk (ročník 1975)

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ – Intenzivní pátrání probíhá nejen v Moravskoslezském kraji po pětačtyřicetiletém Martinovi Vlkovi z Nového Jičína. Muž odešel z domu letos 30. listopadu a od té doby nedal rodině o sobě vědět. Policie teď prosí o pomoc při pátrání veřejnost.

„Mám vás všechny rád, ale není jiné řešení,“ to byla poslední slova, se kterými Martin Vlk 30. listopadu po třetí hodině odpoledne odešel z domu. Poté, co nasedl do svého vozu a odjel neznámo kam, už o sobě nepodal příbuzným žádnou zprávu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Ve večerních hodinách, dne 2. prosince 2020, našli policisté odstavené vozidlo pohřešovaného. Stálo v lesním prostoru poblíž střediska Palkovické hůrky v obci Palkovice na Frýdeckomístecku,“ řekla policejní mluvčí Eva Michalíková s tím, že aktuálně stále probíhají po pohřešovaném muži intenzivní pátrací akce. Zapojeno je do nich několik desítek policistů.

Podle sdělení policie měl Martin Vlk při odchodu z domu na sobě šedé rifle a šedou mikinu bez kapuce. Martin Vlk působí zdánlivě starší a to na věk od 45 do 50 let. Vysoký je 190 cm, má hnědé delší vlasy a prošedivělý plnovous.

Policisté uvítají jakékoliv informace k pohybu pohřešovaného muže. „Občané se mohou obracet na kteroukoliv policejní služebnu, případně volat na bezplatnou linku Policie ČR 158,“ uzavřela informace o případu prosbou Eva Michalíková.

Foto: PČR – Martin Vlk