Nečekaný problém v Jindřišské ulici. Může za to rozvolňování opatření?

Zdroj: MP Praha

PRAHA – Jindřišskou ulicí nemohly jezdit tramvaje skoro půl hodiny. Nesvědomitá řidička zaparkovala tak, že bránila průjezdu tramvajím a šla na nákupy. Svoje auto už na stejném místě nenašla.

Jako první přijela k překážce tramvaj číslo devět. Nepomáhalo zvonění, řidička, která zaparkovala v blízkosti tramvajových kolejí v ulici Jindřišská, odešla na předvánoční nákupy, protože jsou již opět otevřené obchody v rámci rozvolňování vládních opatření, a zoufalé volání o pomoc neslyšela. Na místo byla přivolána hlídka městské policie a také odtahová služba.

Odtahové vozidlo však mělo problém se k vozidlu dostat,“ uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Nakonec se to přece jen podařilo a zhruba po půl hodině byla Jindřišská ulice opět průjezdná. Řidička si nyní musí dojet pro své vozidlo na odtahové parkoviště. Snad toho v Jindřišské ulici nenakoupila hodně a objemného.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: MP Praha