Nemocnice AGEL v Prostějově, v Přerově a ve Šternberku nově vyšetřují také samoplátce

OLOMOUCKÝ KRAJ – Nemocnice Středomoravské nemocniční v Prostějově, v Přerově a ve Šternberku nově vyšetřují na přítomnost nového koronaviru také samoplátce. To je možné díky snížení náporu ze strany indikovaných pacientů. Na vyšetření je nutné se předem objednat.

Dosud nemocnice Středomoravské nemocniční v Prostějově, Přerově a ve Šternberku vyšetřovaly pouze pacienty indikované krajskou hygienou nebo praktickým lékařem. Díky snížení náporu ze strany indikovaných pacientů můžou nemocnice službu rozšířit také pro samoplátce. Cena PCR vyšetření pro samoplátce je 1900 korun, cena zahrnuje vystavení mezinárodního certifikátu. K vyšetření je nutné se předem objednat, a to v Prostějově na čísle 727 972 291, v Přerově na čísle 725 663 420 a ve Šternberku na čísle 725 663 453, kde si zájemce sjedná přesný termín vyšetření. Objednávejte se v pracovní dny od 8 do 14 hodin. Provozní doba odběrového místa v Prostějově a ve Šternberku je od pondělí do pátku od 7 do 15 hodin, v sobotu od 8 do 11 hodin, odběrové místo v Přerově je v provozu od pondělí do pátku od 8 do 15 hodin, v sobotu od 8 do 11 hodin.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .