Majitel načapal nezvaného hosta ve své provozovně

Ilustrační foto. Zdroj: MP Praha

PRAHA – Majitel bývalé herny, která je nyní v rekonstrukci, objevil neznámého muže. Omezil nezvaného hosta na osobní svobodě a přivolal strážníky. Naštěstí se celá akce obešla bez použití násilí.

Během dvou minut byla autohlídka pražských strážníků v provozovně bývalé herny v ulici Plynární v Praze 7,“ uvedla mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová. Majitel podniku zde vlastními silami zajistil podezřelou osobu, a to bez použití násilí. Prostě nezvaného návštěvníka uzamkl v zadní části provozovny a pak přivolal strážníky.

Hlídce následně majitel vysvětlil, že v bývalé herně probíhá rozsáhlá rekonstrukce. Nyní je tu však klid, protože majitel byl dva měsíce mimo hlavní město. Rovněž uvedl, že se z provozovny ztratila část vybavení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Strážníci si pak došli pro zadrženého muže, u kterého provedli ztotožnění. Osmatřicetiletý muž jim oznámil, že do provozovny vešel, protože bylo otevřeno. „Při osobní prohlídce u muže hlídka nalezla nůž. Případem se nyní zabývá Policie ČR,“ dodala mluvčí.